f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

8-ий Одеський МКФ оголосив учасників презентації Work in progress

01.07.2017

8-ий Одеський МКФ оголосив склад учасників презентації проектів Work in progress.

Представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшн, запланованих до завершення в 2017–2018 роках, відбудеться в рамках ОМКФ 21 липня 2017 року.

Цього року до участі у презентації було відібрано 11 проектів:

 • «Бєс» (реж. Єгор Трояновський)
  Микола – батько солдата-добровольця Олексія Кудрявцева. У липні 2014 року його син потрапив у полон до бойовика Ігоря «Бєса» Безлера. Два роки потому батько намагається знайти сина – живого чи мертвого. Але головна його мета – помститися «Бєсу».
 • «Герой мого часу» (реж. Антоніна Ноябрьова)
  Це історія про «маленьку людину» – нашого сучасника, хлопця «з сусіднього двору», що живе у складному, суперечливому світі і намагається знайти сенс свого існування у великому місті. Події фільму викладені у жанрі іронічної комедії. Стрічка складається з трьох новел, де змінюються обставини, незмінним залишається лише головний герой. Жорік – молода людина 26 років. Кумедний і зворушливий у своїй незграбності. Трохи грубуватий і невихований, як всі хлопці з околиць. Але його простодушність і незлобивість абсолютно зачаровують глядача.
 • «Вулкан» (реж. Роман Бондарчук)
  Після декількох дивних збігів, Лукас, перекладач, який працює в ОБСЄ, опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Ставши мимовільним гостем свого дивного господаря Вови, Лукас стикається з абсолютно новим всесвітом, у якому життя здається повністю відірваним від будь-якого звичного укладу. Незважаючи на його початкову неприязнь, Лукас усе більше й більше захоплюється Вовою та його дочкою Марушкою – і це, зрештою, підштовхує до власних пошуків давно загубленого щастя.
 • «Стасіс» (реж. Мантас Кведаравічюс)
  «Я плачу, – вона каже, – та не від докорів совісті, а від страху, що не зможу задовольнити свою пристрасть». Сніг ішов того дня у Стамбулі, Гаріп вбив Ібрагіма. Той Ібрагім та Софія, що шалено закохались якось. Це було в Одесі, але почалося все, коли пісок з Сахари вкрив місто Афіни. Чий це був спогад? Чи буде?
 • «Тарас. Повернення» (реж. Олександр Денисенко)
  Фільм розповідає про останні 3 місяці заслання Тараса Шевченка у Казахстані. Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує повідомлення від друзів із Петербургу: його помилував особисто цар Олександр II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти Тараса про це й видавати указ про звільнення. Більш того, таємний агент з Петербургу намагається зробити все, щоби поет залишився тут назавжди.
 • «Рози» (реж. Ірина Стеценко)
  7 актрис відомого кіївського театру, знайомих як фрік-кабаре Dakh Daughters band, були об’єктом спостереження майже 4 роки, на тлі Революції Гідності та згодом неоголошеної війни в Україні. 7 характерів зливаються в єдиний творчий організм, здатний міняти, просвіщати і спрямовувати свого глядача у бік любові, мистецтва, обізнанності із культурними традиціями своєї країни, громадянської усвідомленості. Вони плідні як у своєму мистецтві, так і буквально стають матерями «не полишаючи сцени».
 • «Манливий, солодкий, без меж або пісні і танці про смерть» (реж. Тетяна Ходаківська, Олександр Стеколенко)
  Фільм Тетяни Ходаковської створює зв’язок між неминучістю смерті та простотою життя. Старий чоловік свистить за кермом свого автомобіля. МАНЛИВИЙ. Мати хвилюється, що її дочку можуть з’їсти вовки по дорозі в школу. СОЛОДКИЙ. Два сусідніх села жорстоко змагаються за шкіряний м’яч, щоб принести його на кладовище. БЕЗ МЕЖ. Подорож, яка почалася з внутрішніх спостережень щодо відношення до смерті, перетворилася на власний досвід, коли Оператор цього фільму помер перед закінченням зйомок. АБО ПІСНІ І ТАНЦІ ПРО СМЕРТЬ.
 • «Коли падають дерева» (реж. Марися Нікітюк)
  В глухій українській провінції розгортається історія 5-літньої бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та її коханого молодого бандита Шрама. Після смерті батька перед Ларисою гостро постає питання подальшого її майбутнього. Лариса хоче творити свою долю влаcними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся, яка свого часу пожертвувала коханням до «інакшого» – юного цигана, на користь традиційним цінностям, переживає лише за те, що люди скажуть. Мати Лариси надто слабка психологічно, щоб підтримати дочку. Лариса та Шрам планують втекти разом подалі від бандитів, розрухи та родичів. Але чи готові вони будуть заплатити повну ціну свободи?
 • «Домашні ігри» (реж. Аліса Коваленко)
  Сезон в житті Аліни, 20-річної «Крихітки на мільйон долларів» з околиць Києва, чия пристрасть до футболу може врятувати її від злиднів. Аліна – професійна футболістка на початку успішної кар’єри, але її мати раптово помирає, залишивши на Аліну неблагополучну родину, малих дітіей, хвору бабусю й чоловіка алкоголіка, які всі гуртом живуть в старій однокімнатній квартирі. Чи знайде Аліна в собі сили щоб повернутися на футбольне поле? «Домашні ігри», або як виграти матч свого життя, коли всі обставини проти тебе.
 • «Брама» (реж. Володимир Тихий)
  Фільм розповідає про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній баба Пріся, що товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох есесівців. З нею живуть онук Вовчик і хвороблива донька Слава, яку свого часу покинув чоловік. Неочікуванно їх розмірене життя закінчується – баба Пріся отримує містичне попередження про катастрофу, що станеться найближчим часом.
 • «Егрегор» (реж. Любомир Левицький)
  Містичний трилер, історія якого розгортається на фоні недавніх подій на Майдані. Головний герой – Віктор Грабовський, колишній пілот, який перетинає Європу намагаючись врятувати свого сина, викраденого древнім таємним орденом для ритуального жертвоприношення з метою заполучити окультну владу над світом.

Найкращий проект українського фільму на стадії виробництва отримає приз на суму 2000 USD від авікомпанії «Міжнародні Авіалінії України» – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю.

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.