f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено склад журі FIPRESCI 8-го ОМКФ

30.06.2017

8-ий Одеський міжнародний кінофестиваль оголосив склад журі Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI).

До складу журі увійшли Антон Філатов (Україна), Хесус Гонсалес Нотаріо (Іспанія), Ейнар Гульдвог Стаалесен (Норвегія).

Антон Філатов – український кінокритик, журналіст, автор понад тисячі статей про кінематограф, які публікувалися у виданнях "фрАза", "Дзеркало тижня", oKino.ua і на багатьох інших ресурсах. Антон Філатов є засновником та редактором інтернет-ресурсу CutInsight, а також членом Української Кіноакадемії.

Хесус Гонсалес Нотаріо – іспанський кінокритик, мистецтвознавець, член Каталонської асоціації кінокритиків та кіножурналістів. Постійний учасник програм M1TV і Mataró Ràdio. Хесус Гонсалес Нотаріо є співзасновником кінопроекту Hotel Elèctric, що присвячений просуванню та поширенню кінематографічної культури.

Ейнар Гульдвог Стаалесен – норвезький кінокритик, журналіст та радіоведучий. До листопада минулого року він працював в Норвезькій телерадіомовній корпорації. Крім того, протягом 25 років Ейнар Гульдвог Стаалесен мав авторську щотижневу радіопрограму про кіно на каналі культури NRK P2.

Офіційна інформація

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.