f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно про оголошення результатів Десятого конкурсного відбору кінопроектів

30.06.2017

Подаємо офіційну інформацію Державного агентства України з питань кіно про оголошення результатів Десятого конкурсного відбору кінопроектів, яке відбулося 30 червня 2017 року.

У період з 19 по 23 червня 2017 року Державним агентством України з питань кіно було проведено другий етап Десятого конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів. Конкурс було проведено відповідно до Порядку, затвердженого Міністерством культури України.

Десятий конкурсний відбір відзначився рекордною кількістю кінопроектів, що претендували на державне фінансування. Під час першого етапу членами Експертної комісії були опрацьовані 289 кінопроектів. З них 164 були допущені до другого етапу, який відбувався у форматі відкритих пітчингів. 2 учасника відмовилися від подальшої участі.

Завдяки прямій трансляції в мережі Інтернет процедуру проведення пітчингів мав змогу побачити кожен охочий.

За результатами пітчингів, Експертна комісія з питань кінематографії 29 червня цього року затвердила узагальнений рейтинговий перелік кінопроектів, що претендують на включення до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 рр. На підставі вказаного переліку експерти рекомендували Державному агентству України з питань кіно здійснити формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 рр., включивши до неї кінопроекти, які отримали середню оцінку не менше 37 балів – це 78 кінопроектів.

Як зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Якщо говорити про кількість поданих кінопроектів, то цей конкурсний відбір став для нас безпрецедентним, адже заявок було подано майже вдвічі більше, ніж попереднього разу. Нам знадобилися 5 днів, щоб тільки заслухати і обговорити всі презентації, Експертна комісія працювала з 9 ранку до 9 вечора. Але вразила не тільки кількість, а й висока якість представлених проектів».

Підсумковий протокол другого етапу Десятого конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів 2017/2018 рр.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.