f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» став другим в історії українського кінопрокату за кількістю глядачів

28.06.2017

Голлівудська стрічка «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» Гоакіма Роннінґа та Еспена Сандберґа стала другою в історії українського кінопрокату за кількістю глядачів.

Станом на 21 червня 2017 року, за підсумками четвертого тижня прокату, на фільм було продано 1 млн. 192 тис. 718 квитків, тож він за цим показником «обійшов» анімаційну стрічку «Секрети домашніх тварин» Кріса Рено та Ярроу Чейні, яку 2016 року подивилися 1 млн. 183 тис. глядачів.

Натомість, за підсумками п’ятого вікенду прокату, з 22 по 25 червня 2017 року, фільм «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» в українських кінотеатрах подивилися вже 1 млн. 206 тис. 346 глядачів. Касові збори стрічки склали 93 млн. 959 тис. 991 грн.

Рекорд за кількістю проданих квитків на фільм в українських кінотеатрах утримує «Аватар» Джеймса Кемерона, який свого часу подивилися 1 млн. 545 тис. глядачів.

Фільм «Пірати Карибського моря: Помста Салазара», масштаби прокату якого зменшуються з огляду на потужну конкуренцію нових видовищних голлівудських стрічок, не зможе перевищити це досягнення.

Сергій Васильєв

27 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН Цикл «Наші співвітчизники у світовому кіно»

26 травня, неділя, Червоний за ФІЛЬМИ-ПРИЗЕРИ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛІВ

25 травня, субота-неділя, Синій зал ХХІІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛЬМІВ, ТЕЛЕВІЗІЙНИХ І РАДІОПРОГРАМ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА "ЗОЛОТЕ КУРЧА"