f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно уклало контракт на виробництво фільму Наталії Кудрик «Двірник»

27.06.2017

26 червня 2017 року Державне агентство України з питань кіно уклало угоду на виробництво короткометражного дебютного фільму Наталії Кудрик «Двірник».

Контракт про надання проекту «Двірник» державної фінансової підтримки розміром 998 590 грн., що становить 100% загальної вартості виробництва, було укладено з компанією «MKK ФІЛЬМ СЕРВІС».

Проект короткометражного дебютного фільму режисера Наталії Кудрик «Двірник», що є соціальною драмою із елементами чорного гумору, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Продюсером стрічки є Олексій Карпенко, автором сценарію – Валерія Смаглюк.

За сюжетом фільму, мешканці занедбаного, майже постапокаліптичного подвір’я, роками чекають на таємничого Двірника, котрий, як Санта Клаус, один на всю планету. І ось, здавалося, звершилося, він з’явився і почав діяти, але замість радості жителі вимагають його відставки. Чому?

Як зазначила режисер фільму Наталія Кудрик: «Ми дамо відповідь на це запитання, зазирнувши у людську сутність. І правда буде не всім приємною, адже у героях фільму ми впізнаємо себе».

Зйомки фільму розпочнуться вже у липні цього року і будуть проходити у Львові з участю львівських акторів.

Офіційна інформація

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН