f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно уклало контракт на виробництво фільму Наталії Кудрик «Двірник»

27.06.2017

26 червня 2017 року Державне агентство України з питань кіно уклало угоду на виробництво короткометражного дебютного фільму Наталії Кудрик «Двірник».

Контракт про надання проекту «Двірник» державної фінансової підтримки розміром 998 590 грн., що становить 100% загальної вартості виробництва, було укладено з компанією «MKK ФІЛЬМ СЕРВІС».

Проект короткометражного дебютного фільму режисера Наталії Кудрик «Двірник», що є соціальною драмою із елементами чорного гумору, став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Продюсером стрічки є Олексій Карпенко, автором сценарію – Валерія Смаглюк.

За сюжетом фільму, мешканці занедбаного, майже постапокаліптичного подвір’я, роками чекають на таємничого Двірника, котрий, як Санта Клаус, один на всю планету. І ось, здавалося, звершилося, він з’явився і почав діяти, але замість радості жителі вимагають його відставки. Чому?

Як зазначила режисер фільму Наталія Кудрик: «Ми дамо відповідь на це запитання, зазирнувши у людську сутність. І правда буде не всім приємною, адже у героях фільму ми впізнаємо себе».

Зйомки фільму розпочнуться вже у липні цього року і будуть проходити у Львові з участю львівських акторів.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.