f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Новий канал» розпочинає зйомки трьох нових серіалів

26.06.2017

Улітку 2017 року «Новий канал» розпочне зйомки трьох нових серіалів, два з них – україномовні, інформує «Детектор медіа».

Про це 31 травня 2017 року на медіасніданку, організованому компанією Media Recourses Management, розповів генеральний продюсер «Нового каналу» Сергій Єдокимов.

«Новий канал» готується показати в 2018 році 12-серійний містичний серіал «Чаклунки», 16-серійний ситком «Будиночок у селі» та 16-серійну сімейну комедію «Подорожники».

Зйомки всіх трьох проектів почнуться влітку цього року.

«На «Новому каналі» немає власного серіального продакшна, отже зніматимемо в партнерстві зі сторонніми продакшн-компаніями, але під щоденним контролем. Ми інкорпорували свого редактора в продакшни, він стежить за дотриманням наших стандартів», – розповів Сергій Євдокимов.

«Будиночок у селі» та «Подорожники» – україномовні продукти, «Чаклунки» ж зніматиметься російською мовою і дублюватиметься українською. Це пов’язано з планами каналу продавати серіал на інші території.

«"Чаклунки" коштує дорожче, ніж два інших серіали – там графіка, іноземні режисер та оператор. Ясно, що лише продаж проекту зможе окупити його виробництво – в Білорусію, Латвію, Казахстан, Прибалтику, на німецькі кабельні російськомовні канали тощо. Тож плануємо дві версії – російськомовну та україномовну», – додав Сергій Євдокимов.

У коментарі «Детектору медіа» Сергій Євдокимов розповів про сюжети нових серіалів і назвав акторів, що будуть у них задіяні:

– «Будиночок у селі» – україномовний ситком. За сюжетом молода пара зі столиці, захопившись ідеями фермерства, органічної їжі, вирішує переїхати до села, аби відкрити ферму і розводити страусів. Тут і відбувається зіткнення з сільськими мешканцями, іншим побутом, культурою.

У ролях: Назар Задніпровський, Костянтин Войтенко.

Оригінальний сценарій розробляв продакшн, з яким ми співпрацюємо. Це люди з досвідом роботи в комедійних жанрах, працювали на проектах СТС («Велика різниця»).

Серіал «Чаклунки» – це містична драма про чотирьох молодих жінок, які раптом виявляють в себе містичні здібності і починають використовувати їх у боротьбі зі злом. І завдяки цим містичним здібностям відкривають в собі інших жінок – вільних і більш розкутих.

В серіалі хороший кастинг: Євгенія Гладій, Олександр Кобзар тощо. Режисер – Андерс Барнке, який зняв перший сезон «Чорнобиля» для ТНТ.

Зйомки розпочнуться 1 червня.

«Подорожники» виробляється компанією Star Media. У центрі сюжету – дві сім'ї, що мають ресторани по обидва боки Житомирської траси. Це сімейна комедія про конкуренцію, насичена драмами, конфліктами на ґрунті кухні, клієнтури, дітей тощо.

Серіал повністю україномовний, у ньому задіяні Віктор Андрієнко, Ірма Вітовська, Олеся Жураківська та інші відомі актори.

Лілія Зінченко, «Детектор медіа», 31 травня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.