f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Серіал «Метелики» став шостим проектом Film.ua на Amazon

26.06.2017

Драматичний серіал Віталія Воробйова «Метелики» виробництва Film.ua став доступним для передплатників сервісу Amazon Prime в США і Канаді, інформує «Детектор медіа».

Серіал став шостим проектом Film.ua, розміщеним на платформі Amazon.

Раніше в бібліотеці Amazon були опубліковані обидва сезони детективного серіалу «Нюхач», повнометражна військова драма «Незламна», мелодрама «Червона королева», діджитал-проекти «Спадок» та «Кінокухня».

«Червона королева» увійшла в ТОП-100 переглядів відео на платформі в липні минулого року, а «Незламна» – в січні-лютому 2017.

Film.ua Distribution розширює присутність проектів кінокомпанії на діджитал-платформах. Зокрема, на початку травня 2017 року детективний серіал «Нюхач» став першим українським серіалом, розміщеним на Netflix. Незабаром проекти Film.ua також будуть доступні для користувачів iTunes.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.