f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media проводить конкурс Star Shorts

26.06.2017

Компанія Star Media оголосила міжнародний конкурс Star Shorts для сценаристів, акторів, операторів, продюсерів та блогерів, повідомляє «Детектор медіа».

Пошук талантів відбувається через інтернет. Взяти участь може спеціаліст будь-якої країни не молодше 18-ти років. Для того, щоб стати учасником конкурсу, необхідно надіслати web-movie до 12 хвилин.

«Відео повинні бути надихаючими і цікавими, неполітичної, соціальної спрямованості. Ми не обмежуємо учасників вибором тематики, але обмежуємо рамками умов по розміщенню і монетизації відео, виставленими Google», – зазначають організатори конкурсу.

Процес голосування в конкурсі буде розділений на два періоди. Під час першого – користувачі своїми переглядами голосуватимуть за те відео, яке їм сподобається найбільше. Журі розгляне роботи, які наберуть не менше 10 тис. переглядів.

Під час другого періоду голосування журі обиратиме переможця з точки зору професійного виконання, розкриття обраної теми, креативного підходу, художнього виконання, сюжету сценарію, акторського виконання.

Конкурс буде проводитись у п’ять етапів і триватиме до 29 серпня 2017 року. Переможців назвуть 30 серпня 2017 року.

«Детектор медіа», 1 червня 2017 року

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»

10 грудня, вівторок, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова

11 грудня, середа, Синій зал ДНІ КИРГИЗЬКОГО КІНО В УКРАЇНІ Присвячено 85-річчю Чингіза Айтматова