f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Розпочалися зйомки другого сезону серіалу «Слуга народу»

26.06.2017

Стартували зйомки другого сезону комедійного політичного серіалу студії «Квартал 95» «Слуга народу», інформує «Детектор медіа».

Сюжети повнометражного фільму Олексія Кирющенка «Слуга народу 2», що вийшов у вітчизняний кінопрокат взимку, і другого сезону серіалу пов'язані.

«Так, в новій 24-серійній стрічці, крім подій, викладених у повному метрі, телеглядачі побачать те, що передувало пригодам Президента і колишнього Прем'єр-міністра, а також – продовження цієї історії», – повідомляє прес-служба студії.

Також зазначено, що у нових серіях «Слуги народу» телеглядачі ближче познайомляться з родиною героя Василя Голобородька – його батьками і сестрою. Крім того, відбудуться деякі зміни у команді президента Голобородька. За задумом сценаристів, у нього з'явиться новий радник.

Ролі в політичній комедії виконали: Володимир Зеленський (Василь Голобородько, Президент), Станіслав Боклан (колишній Прем'єр-міністр), Євген Кошовий (Міністр закордонних справ), Олександр Пікалов (Міністр оборони), Юрій Крапов (Глава фіскальної служби), Олена Кравець (глава Національного банку), Наталя Сумська (мати головного героя), Віктор Сарайкін (батько), Катерина Кістень (сестра), Анна Кошмал (племінниця), Степан Казанін (спічрайтер), Олексій Смолка (депутат), Віталій Іванченко (депутат), Дмитро Суржиков (Заступник голови Національного банку), Володимир Горянський (олігарх), Юрій Гребельник (олігарх), Дмитро Оськін (олігарх), Борис Георгієвський (суддя), Валерій Різдвяний (адвокат) та інші.

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Слуга народу» вийшов на телеканалі «1+1» в 2015 році. Всього за час показу по телебаченню 24-серійний проект подивилися 20 мільйонів українських телеглядачів.

«Детектор медіа», 6 червня 2017 року

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.