f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Завершено зйомки третього сезону серіалу «Жіночий лікар»

25.06.2017

Кіностудія Film.ua закінчила знімальний період 40-серійного серіалу «Жіночий лікар-3», прем’єра якого відбудеться в осінньому сезоні на телеканалі «Україна», інформує «Детектор медіа».

Дія третього сезону серіалу розгортається в новій сучасній клініці, яку заснував професор Юрій Клімов. Колишньому тестю доктора Романа Широкова залишився лише рік до виходу на пенсію, і за цей час він повинен знайти гідну заміну. Але це не головна причина, через яку професор знову запрошує Романа працювати разом. Роман Широков – єдиний, хто може довести до кінця інноваційну наукову розробку, від якої залежить доля дочки професора – Ніни. Однак інвестори і співробітники клініки не раді появі нового професіонала. Загрозу в особі Широкова відчуває і заступник професора – доктор Олег Чернов. Він готовий на все, аби тільки позбутися конкурента. Незважаючи на інтриги і протидію колег, в кожній серії доктор Роман Широков продовжує творити дива і допомагає народжуватися прекрасним малюкам.

У головній ролі, як і у попередніх сезонах серіалу, – російський актор Ілля Носков.

Режисери: Антон Гойда, Олександр Пархоменко, Олександр Онуфрієв, Андрій Колесник. Оператори: Олександр Гребенников, Олександр Седов.

Продюсерки: Ірина Костюк, Анна Єлісеєва. Креативна продюсерка: Юлія Міщенко. Виконавчі продюсери: Сергій Демидов, Сергій Морозов.

У ролях: Ілля Носков, Христина Кузьміна, Тарас Кузьмін, Валерій Зайцев, Максим Михайличенко, Дмитро Оськін, Євген Лебедин, Христина Ярошенко, Наталія Васько.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.