f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Казахський канал «Хабар» придбав у Film.ua формат серіалу «Жіночий лікар»

25.06.2017

Компанія Film.ua Distribution уклала угоду про продаж формату першого сезону серіалу «Жіночий лікар» на територію Казахстану, інформує «Детектор медіа».

Права на адаптацію 32-х серій придбало «Перше творче об'єднання» на замовлення телеканалу «Хабар».

Прем'єра локальної версії серіалу «Абзал жан» («Жіночий лікар») відбудеться восени 2017 року.

«Перший сезон українського серіалу "Жіночий лікар" був показаний на трьох різних каналах в республіці Казахстан, і з кожним наступним показом його середня частка і рейтинг перевершували попередні, – зазначив менеджер з міжнародних продажів Film.ua Distribution Євген Драчев. – Тому переговори про продаж формату пройшли швидко, оскільки представники телеканалу "Хабар" знали, що конкретно вони хочуть і на який бюджет розраховують».

Кардинальних відмінностей в сюжеті локальної адаптації «Жіночого лікаря» не буде, серіал зніматимуть в суворій відповідності до наданих компанією сценаріїв.

Головну роль в серіалі «Абзал жан» виконає Кажімукан Калимбетов, а режисером стане Серікбол Утепбергенов.

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.