f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Польський фільм «Піаніно» Віти Марії Дригас про події Євромайдану отримав приз МКФ MiradasDoc

18.02.2017

4 лютого 2017 року польский документальний фільм «Піаніно» Віти Марії Дригас про події Євромайдану отримав приз найкращому документальному фільму 11-го Міжнародного фестивалю документального кіно MiradasDoc у Гія-де-Ісорі, Іспанія.

У центрі сюжету 41-хвилинного документального фільму – піаніно з Євромайдану. Навколо музичного інструменту, який стає одним із найбільш впізнаваних символів Революції гідності, збираються люди, об'єднані протестом.

Організацією виробництва фільму з українського боку опікувалася Олександра Братищенко.

Стрічку було створено 2014 року. Відтоді вона взяла участь у багатьох фестивалях і була відзначена у Кракові, Лодзі, Гданську (Польща), Дьйорі (Угорщина), Ла-Рошелі (Франція), а також була номнована на Польску кінопремію «Орел».

Власна інформація НСКУ

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»