f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Оголошено дату старту кінопрокату «Сторожової застави»

03.02.2017

Український фентезійний фільм Юрія Ковальова «Сторожова застава» вийде в український кінопрокат 12 жовтня 2017 року. Дистриб’ютором фільму стане компанія Ukrainian Film Distribution.

Відповідну інформацію компанія Ukrainian Film Distribution розмістила у своєму оновленому репертуарному плані. 

Раніше «Сторожову заставу» мала випускати у кінопрокат компанія B&H. Було заявлено, що стрічка з’явиться у кінотеатрах 22 грудня 2016 року. Одначе, строки виробництва фільму були продовжені, аби дати раду з великою кількістю спецефектів, якими оздоблюють фільм.

Перший трейлер «Сторожової застави» почали поширювати 10 січня 2017 року. Відтоді, станом на 3 лютого 2017-го, у Youtube його подивилися понад 295 тисяч осіб.

За сюжетом стрічки сонячне затемнення активізує магічний портал часу і звичайний хлопець Вітько потрапляє з ХХІ століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду чорна магія, боротьба із міфічними істотами, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин – богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею.

«Сторожову заставу» знято за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Виробництво фільму здійснює кіностудія Kinorob за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Над створенням СGI і VFX ефектів працює українська студія Postmodern. У створенні фільму також бере участь StarLightMedia.

Власна інформація НСКУ