f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ПРОДЮСЕРКА 1+1 НАЗВАЛА УКРАЇНСЬКУ МОВУ НЕПРИДАТНОЮ ДЛЯ СЕРЙОЗНИХ ФІЛЬМІВ: У СОЦМЕРЕЖАХ ОБУРЕНІ

06.02.2020

Соцмережі обурені заявою продюсерки "1+1" Олени Єремєєвої про те, що мелодрами телеканалу на 2020 рік були зняті виключно російською мовою, оскільки українська мова більше підходить для комедійного жанру.

"За нашими спостереженнями, мелодрами українською мовою виглядають гірше, ніж комедії. Продукти у весняному сезоні ми зробили російською мовою, тому що українська складніше дається для цього жанру. Артистам поки ще важко працювати українською мовою...Для продажу закладена мета виробляти російською мовою. Серіали, які вимагають адаптації на російську, не закладені у бізнес-модель як потенційний продукт для продажу", - сказала Єремєєва.

Користувачі Facebook висловили своє обурення такою заявою.

Далі:

https://prm.ua/prodyuserka-1-1-nazvala-ukrayinsku-movu-nepridatnoyu-dlya-seryoznih-filmiv-u-sotsmerezhah-obureni/

Українська мова лише для комедій? Героїня «мовного скандалу» на «1+1» прояснила свою позицію

Головна продюсерка серіалів та фільмів телеканалу «1+1» Олена Єремєєва прокоментувала свої скандальні вислови про українську мову, що були оприлюднені у статті Телекритики «Сміх і сльози: плани 1+1 з виробництва контенту на 2020 рік».

За словами Єремєєвої, «під час довгої професійної розмови у жодному разі не йшлося про будь-яке упередження з нашого боку стосовно української мови, а лише при виробничі нюанси».

«Йшлося насамперед про те, що у різних жанрів є своя специфіка, зокрема виробництво драм і мелодрам дійсно відрізняється від комедій, і потребує іншого підходу», - зазначила продюсерка.

https://my.ua/news/cluster/2020-02-06-ukrayinska-mova-lishe-dlia-komedii-geroyinia-movnogo-skandalu-na-1-1-proiasnila-svoiu-pozitsiiu

Продажні і безпринципні раби. Відомі актори обурилися мовною політикою каналу «1+1»

Телеканал «1+1» всі сім нових серіалів нового сезону - 2020 відзняв російською

Римма Зюбіна звернулась до акторів, режисерів і продюсерів з запитанням: «Продажні і безпринципні раби. Невже все одно, аби гроші платили і в телевізорі показували?»

Далі:

https://www.volyn.com.ua/news/145661-prodazhni-i-bezpryntsypni-raby-vidomi-aktory-oburylysia-movnoiu-politykoiu-kanalu-1-1