f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ЄВРОФЕСТ: КІНО ДЛЯ КОЖНОГО. 19 та 29 січня у Червоному залі Будинку кіно

10.01.2020

«Єврофест: кіно для кожного» – кінофестиваль європейських фільмів, створений для підвищення толерантності та рівності в українському суспільстві, а також розширення можливостей дозвілля для людей з інвалідністю.

Далі:

https://www.youtube.com/watch?v=XYaUSDnl_uM&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uJaZYVuNw9o&feature=emb_logo

Всі вони торкаються різних аспектів інклюзивності – віку, раси, гендеру, сексуальної орієнтації, тощо. «Єврофест» організовано за підтримки програми Сulture Bridges, яка фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу. Фільми демонструються мовою оригіналу із субтитрами.

РОБОТА БЕЗ АВТОРСТВА / WERK OHNE AUTOR

Країна: Німеччина, Італія, 2018

Хронометраж: 189 хв. Жанр: драма

Режисер: Флоріан Генкель фон Доннерсмарк («Життя інших»)

У ролях: Том Шилінґ, Себастьян Кох («Життя інших», «Чорна книга»), Паула Бєр («Франц», «Транзит»)

Історія німецького художника Ґерхарда Ріхтера, дитинство якого припало на нацистські роки, що вплинуло не тільки на його життя, але і на його творчість.

ЧЕМПІОНИ / CAMPEONES

Країна: Іспанія, 2018

Хронометраж: 90 хв. Жанр: трагікомедія

Режисер: Хав'єр Фессер

У ролях: Хав'єр Гутьєррес, Атенея Мата, Хуан Франсиско Маргальо Тренер з баскетболу, засуджений до громадських робіт, отримує завдання зробити чемпіонів з команди людей з ментальними порушеннями.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.