f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Актор серіалу «Чорнобиль» подякував Києву під час промови на «Золотому глобусі»

07.01.2020

Джаред Гарріс подякував столці України під час своєї промови на 77 церемонії вручення премії «Золотий глобус» Голлівудської асоціації іноземної преси у Беверлі-Хіллз.

Відомий актор Джаред Гарріс, який зіграв науковця Валерія Легасова у міні-серіалі «Чорнобиль» від HBO, подякував Києву та Вільнюсу під час своєї промови на «Золотому глобусі». Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на Twitter-акаунт NBC Entertainment. «Дякую Києву та Вільнюсу за гостинність», — зазначив актор. Він також додав, що вважає, що український та білоруський народи узяли на себе головний удар від Чорнобильської катастрофи.

Далі:

https://detector.media/infospace/article/173740/2020-01-06-aktor-serialu-chornobil-podyakuvav-kievu-pid-chas-promovi-na-zolotomu-globusi/

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.