f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Мукачеві встановили пам'ятник на честь голлівудського режисера

04.01.2020

У Мукачеві на Закарпатті встановили пам’ятник на честь американського режисера Мілоша Формана. Про це на сторінці в соцмережі Facebook повідомив місцевий активіст Віктор Стинич.

 

У Мукачеві на Закарпатті встановили пам’ятник на честь американського режисера Мілоша Формана. Про це на сторінці в соцмережі Facebook повідомив місцевий активіст Віктор Стинич. Мало хто знає, що Мілош Форман до 1948 року жив у Мукачеві в дитячому будинку після розстрілу батьків. Мілош Форман – дворазовий лауреат премії «Оскар», який подарував світу фільм «Пролітаючи над гніздом зозулі». Цей фільм один з трьох в історії кіно, які взяли 5 головних Оскарів.

Далі:

https://shotam.info/u-mukachevi-vstanovyly-pam-39-iatnyk-hollivuds-komu-rezhyserovi/?fbclid=IwAR11KKSk2bnAmBpn98ePYUMV2VE5nudqPaYyNbLGBH9owL---vfdJ061Spw

https://www.youtube.com/watch?v=02tvhlG08ho

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.