f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ТОП-5 НАЙСУЧАСНІШИХ І НАЙЦІКАВІШИХ ФІЛЬМІВ ПРО ЕКОЛОГІЮ

23.12.2019

UChange

ТОП-5 НАЙСУЧАСНІШИХ І НАЙЦІКАВІШИХ ФІЛЬМІВ ПРО ЕКОЛОГІЮ ( стрічки можна подивитися в оригіналі англійською, або російською чи українською у перекладі)

1. «Врятувати планету» («Before the Flood» 2016) – зміни клімату, вимирання видів та як ті, хто вплинув на це, можуть зупинити глобальну катастрофу – такі головні теми піднімають режисери фільму «Врятувати планету». Але зацікавити глядача можуть не лише глобальні проблеми, а й автори та герої стрічки. Оскароносний Леонардо Ді Капріо – актор, який вкладає чимало грошей у благодійні справи, цього разу вирішив профінансувати та взяти участь у кіні про довкілля. Поряд із Ді Капріо у фільмі можна побачити такі відомі обличчя, як Барака Обаму, Ілона Маска, Папу Римського Франциска та інших.

2. «Наша планета»( «Our Planet» 2019) – 8-серійний документальна стрічка виробництва BBC та Netflix. Зйомки проходили у 50-ти країнах світу. Кожен із епізодів присвячений диким тваринам з різних континентів та впливу людської діяльності і кліматичних змін на їхнє життя. До речі, одна із серій знімалась в Україні.

3. «Пластиковий океан» ( «Plastic ocean» 2016) – фільм для тих, хто хоче знати правду про справжню кількість пластику у світовому океані, а також про те, як це відобразилося на морських мешканцях. Австралійський журналіст, який займався зйомками, пропонує кілька рішень цієї глобальної проблеми.

4. Реальна ціна моди ( «The true cost» 2015) – кіно, яке відкриває завісу фешн-індустрії та масового споживацтва. Прийнято вважати, що високу моду створюють імениті дизайнери із розвинених країн світу. Але чи справді це так? І яку ціну платить кожен з нас, щоби відповідати світовим трендам.

5. «Незручна планета» («An Inconvenient Sequel: Truth to Power» , 2017) – чи роблять політики достатньо для порятунку нашої планети від глобальних кліматичних змін чи займаються розробкою відповідних законів і чи впроваджують новітні екотехнології? На ці питання відповість фільм написаний людиною, яка і сама близька до світу політики – 45-им віце-президентом США Алом Гором. Британська академія відзначила стрічку як найкращий документальний фільм за 2018 рік.

https://www.facebook.com/UChange2019/?

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.