f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Армію ФМ» і Військове телебачення України очолив Олексій Чубашев

22.12.2019

Виконувачем обов’язків керівника Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України став Олексій Чубашев. Про це він особисто повідомив у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

Олексій Чубашев замінив на цій посаді Яну Холодну, яка очолила управління комунікації та преси Міністерства оборони України.

Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України випускає телепроекти, які виходять в ефірі різних телеканалів і зібрані на YouTube-каналі «Військове телебачення України», а також управляє радіостанцією «Армія ФМ».

Таким чином, пан Чубашев став новим керівником «Армії ФМ» та «Військового телебачення України». Олексій Чубашев з 2015 року служить у Центральній телерадіостудії Міноборони, випускає авторський телепроект «Рекрут.ua», що виходить на 5-му каналі.

Він є кадровим військовим, за освітою – військовий журналіст.

https://detector.media/community/article/173414/2019-12-20-armiyu-fm-i-viiskove-telebachennya-ukraini-ocholiv-oleksii-chubashev/

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.