f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У США оголосили шорт-лісти претендентів у дев'ятьох номінаціях на "Оскар"

17.12.2019

У США опублікували шорт-лісти фільмів, які претендуватимуть на премію “Оскар” у дев'яти номінаціях, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Американської кіноакадемії.

"Академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила шорт-лісти на здобуття 92-ї премії Академії в дев'яти номінаціях: кращий документальний фільм, кращий документальний короткометражний фільм, міжнародний художній фільм (кращий фільм на іноземній мові), кращий грим і зачіска, краща музика (оригінальний саундтрек), краща музика (оригінальна пісня), кращий анімаційний короткометражний фільм, кращий художній короткометражний фільм і кращі візуальні ефекти", - йдеться у повідомленні.

https://www.unn.com.ua/uk/news/1841811-u-ssha-ogolosili-short-listi-pretendentiv-u-devyatokh-nominatsiyakh-na-oskar?fbclid=IwAR2wnh86SGSDUZtXNNbXiLkaTy8uJcNL4_wLwvhhuUgRPvrDvuXCiV0CyKk

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.