f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

"Світ змінився". Бородянський заявив, що необхідності в окремому ефірному телеканалі про культуру немає

15.12.2019

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вважає, що культурний продукт слід створювати на наявних каналах, а не створювати нові майданчики. В Україні немає необхідності в ефірному телеканалі про культуру.

Таку думку міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський висловив виданню ZN.UA в інтерв'ю, яке було опубліковано 29 листопада.

"Мені здається, що треба витрачати гроші на те, щоб створити суспільно значущий контент у сфері культури. І для цього немає необхідності в окремому ефірному телеканалі. Тому що на саму інфраструктуру телеканалу "Культура" ми витрачаємо істотну суму грошей", – сказав він.

За словами міністра, "місце для культури повинно знайтися на основному каналі суспільного мовника і на інших каналах".

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/culture/-svit-zminivsja-borodjanskij-zajaviv-shcho-neobhidnosti-v-okremomu-efirnomu-telekanali-pro-kulturu-nemaje-1468859.html 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.