f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ЗА ОДНОЙМЕННИМ РОМАНОМ АНДРІЯ КУЗЬМЕНКА (СКРЯБІНА) "Я, "ПОБЄДА" І БЕРЛІН" СТВОРЯТЬ ФІЛЬМ

07.12.2019

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року. На конкурсному відборі сценаріїв у Держкіно переміг кінопроєкт "Я, "Побєда" і Берлін" за однойменним романом Андрей "Кузьма" Скрябин. Каким мы его помним Андрія Кузьменка (Скрябін). Про це йдеться на офіційному сайті Держкіно.  Розпочалася підготовча робота до знімань фільму, який фінансується за державної підтримки вартістю "27 млн грн, що складає (75% від загальної вартості його виробництва)", -  - йдеться у повідомленні.

Режисером стрічки стане Ольга Ряшина. Автори сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсери — Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/books/za-odnoymennim-romanom-andriya-kuzmenka-skryabina-ya-pobyeda-i-berlin-stvoryat-film-1455210.html?utm_source=page&utm_medium=lastnews

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.