f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів "КРОК-2019

24.11.2019

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів "КРОК-2019: у рідній гавані" дякує своїм партнерам Французькому Інституту в Україні та компанії NETFLIX за підтримку!

Завдяки нашій співпраці сталася неймовірна подія!

Вперше в історії культурних взаємин компанії NETFLIX та українських фестивалів спеціально для "КРОКу" були створені офіційні! українські субтитри до Фільму- Відкриття. Показ повнометражного дебюту багаторазового призера "КРОКу", призера тижня Критики Каннського Міжнародного фестивалю, володаря призу глядацьких симпатій та "Кристалу" в категорії повнометражних фільмів МКФ в Анннесі (Франція), режисера Жеремі Клапена (Jérémy Clapin) "Я втратив своє тіло" I LOST MY BODY відбудеться 28.11.19 о 18:30.

Неймовірно щире, витончене та душевне кіно! Безкоштовні запрошення можна отримати у 208 офісі Будинку кіно по буднях з 21 по 27 листопада з 11 до 19:00. Встигніть! :-) Вхід лише за запрошеннями! Кількість обмежена!

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.