f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Рівному розпочався міжнародний фестиваль документального кіно "Docudays UA"

20.11.2019

16-й Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA розпочався сьогодні у Рівному у приміщенні Платформи взаємодій "Простір".

Організатор фестивалю – "Комітет виборців України". Очікується, що в рамках фестивалю покажуть 8 кінострічок українських та закордонних режисерів. Покази триватимуть до 16 грудня. Відкрив фестиваль у Рівному фільм українського режисера Дмитра Тяжлова "Без статусу. Україна".

Тетяна Кушнірук, координаторка фестивалю: – Це фільм про людей, які тікали від політичних переслідувань в своїх країнах і приїхали в Україну. Власне, тут зосереджена увага на двох історіях, історії розвиваються в реальному часі. Перша історія – це історія громадського активіста з Росії. Він в Україні вже 4 роки, і друга історія – це історія журналістки з Киргизстану – Нурхан. Вона зі своїми 3 дітьми приїхала в Україну.

https://rv.suspilne.media/news/47735

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.