f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ПРО "ДОГВІЛЬ" ЛАРСА фон ТРІЄРА в авторській програмі Сергія Тримбача "ЛЕКТОРІЙ. КІНО"

14.11.2019

Сьогодні, 14 листопада, о 19.20, на каналі "UA: КУЛЬТУРА"

Догвілль (буквально «Собаче село») – американське селище, одначе тут жодної фотографічності. Ще б пак, фільм знято в декораціях, особливістю яких є те, що тут немає жодних декорацій. Просто на підлозі у павільйоні крейдою окреслено межі будинків і внутрішніх кімнат, а іноді й речей, іноді навіть тварин – так у фіналі крейдяний силует собаки Мойсея перетворюється на власне собаку. Хтось усе ж звинуватив фон Трієра у тому, що він зняв Америку, жодного разу в ній не побувавши. На що режисер відповів: самі американці ж зняли Касабланку, не побувавши в Марокко. Так що, мовляв, на себе самих подивіться… Часо-простір у фільмі фон Трієра так само не акцентований і не прописаний, хоча загалом зрозуміло, що це 1930-ті, роки Великої депресії. Роки, коли багато що, коли не все вирішувала мафія і мафіозні бандитські угрупування.

Сергый ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія

https://www.facebook.com/sergiy.trymbach?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDCDUt-gYHidtxLxZIsc_oZnPhbZNf3MHHBJMyUfOgxAXQqjXwuT95bCibSrY6WI6cQmvCQ9Rcw9Cvt

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.