f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Надивишся фільмів: в столиці проходить фестиваль "Кiноогляд СУК"

13.09.2019

На цьому тижні в столиці пройде кінофестиваль "Кіноогляд Сучасний Українського кіна".

Про це розповіли організатори. Киян чекають три дні насичених днів фестивалю, на якому покажуть роботи молодих талантів серед студентів, випускників і дебютантів. Фільми будуть ставитися до чотирьох категорій: ігрове кіно; документальне кіно; анімаційне кіно; експериментальне кіно. На урочистому відкритті, 12 вересня, покажуть румунський фільм режисера Богдана Мурешану The Christmas Gift. Ця стрічка стала переможцем "короткометражних канн".    

Наступний день призначений для презентації конкурсних робіт в категорії українських короткометражних фільмів. Крім того, гості фестивалю зможуть подивитися і фільми, які не належать до конкурсу. Діляться вони на три категорії: "Львів у фокусі": короткометражки, зняті за підтримки Львівської кінокомісії; "На грані": іноземні короткометражні фільми; "Золоте": фільми-переможці українських фестивалів 2019.   В останній день, 14 вересня, в Будинку кіно нагороджуватимуть переможців у всіх категоріях і визначать власника Гран-прі. Коли: 12-14 вересня.

Де: Будинок кіно. Адреса: вул. Саксаганського, 6.

https://kiev.vgorode.ua/news/sobytyia/407602-nasmotryshsia-fylmov-v-stolytse-proidet-festyval-kinoohliad-suk

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.