f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Сьогодні розпочинається третій міжнародний кінофестиваль «Бруківка» у Кам’янці-Подільському

11.09.2019

Сьогодні розпочинається третій міжнародний кінофестиваль «Бруківка» у Кам’янці-Подільському. Триватиме він до 15 вересня.

Про це новинам на Суспільному повідомив директор кінофестивалю Андрій Заєць. За його словами, цьогоріч на мистецький захід подано майже вісім сотень фільмів зі сімдесяти країн світу. З яких понад 120 - роботи молодих українських режисерів.

Андрій Заєць додає, в рамках фестивалю заплановані покази фільмів просто неба, виступи музичних гуртів, зустрічі з діячами української кіноіндустрії, воркшопи від режисерів, продюсерів, акторів та сценаристів, панельні дискусії. Сьогодні, на відкритті фестивалю «Бруківка», працюватиме наша кореспондентка Анастасія Сбродова. Подробиці від неї чекаємо у підсумкових випусках нових. О 17-ій заплановане пряме включення з першого дня кінофестивалю.

https://km.suspilne.media/news/38024?fbclid=IwAR35YqmlPe-vbOqv22aHw8x_g73H9SqhtUfwMeuQJ0F68FMl8Aw2ZzTE5_Q

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.