f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Як Lampa.doc починає культурний діалог з містами

07.09.2019

Кожен вихід на український медіа-простір після Майдану не обходився без згадування культурного діалогу зі Cходом. Ймовірно, інтернет-користувачі запропонували всі можливі ініціативи, але по суті ділом це не закінчилося. Що таке культурний діалог і в якому форматі він має проходити? Чи потрібен він взагалі? Ці питання тривожать кожного, хто хоча б раз стикався з непорозуміннями навколо теми війни та відстоює повноцінне повернення східних територій України та Криму.

Минулого року редакція вирушила слідами мандрівного кінофестивалю Lampa.doc до Запоріжжя і була приємно вражена активністю жителів містечка на Q&A. Цьогоріч географія фестивалю розширилася, тож команда вперше відвідала Лисичанськ – одне з міст Луганської області, яке було звільнено Збройними силами України від військ РФ.

https://moviegram.com.ua/lampa-doc-2019/?fbclid=IwAR3Q0HAK3R3HIq0p28YlXyspnDp7xsIM-44mWb93Q1eP8ThvQBZ3uURZK14

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.