f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

НАБУ припинило провадження за фактом можливої розтрати коштів при створенні фільму із Зеленським.

21.08.2019

Кримінальне провадження стосувалось можливої розтрати Державним агентством з питань кіно державних коштів, виділених на створення фільму «Я, ти, він, вона».

Стрічку знімало ТОВ «Кіноквартал», яке на той час належало Володимиру Зеленському. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». «Зазначене кримінальне провадження закрито 8 липня 2019 року..., з огляду на те, що під час здійснення досудового розслідування за зазначеним фактом не було виявлено жодних даних, які б вказували на наявність у діях службових осіб Держкіно та представників ТОВ "Кіноквартал" ознак складу кримінального правопорушення», - таку відповідь дало інформаційному агентству Національне антикорупційне бюро України. https://detector.media/infospace/article/170049/2019-08-21-nabu-pripinilo-provadzhennya-za-faktom-mozhlivoi-roztrati-koshtiv-pri-stvorenni-filmu-iz-zelenskim/

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.