f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Представлення України на Каннському кінофестивалі - 2019

09.05.2019

Представлення України на Каннському кінофестивалі створює перспективи не лише промоції вітчизняного кіно, а й розвитку національної кіноіндустрії, - Євген Нищук

В ІА «УКРІНФОРМ» відбулася прес-конференція, присвячена участі України в 72 Каннському міжнародному кінофестивалі за участі організаторів цьогорічного українського павільйону на кіноринку Marchе du Film, творців стрічок, які представлятимуть Україну в Каннах, та представників вітчизняної кіноіндустрії.

«Зараз іде активна підготовка до представлення України на двох іміджевих мистецьких подіях світу – Венеційській бієнале сучасного мистецтва та Каннському кінофестивалі. Я дуже радий разом з нашою командою представити дієве підтвердження інвестицій в українське кіно на Каннському кінофестивалі, де до основної програми було відібрано фільм Нарімана Алієва «Додому». І насправді це дуже символічно – у фільмі розкривається важлива тема долі кримськотатарського народу крізь призму непростої історії», – говорить Міністр культури України Євген Нищук.

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/

predstavlennya-ukrayini-na-kannskomu-kinofestivali-stvoryuye-perspektivi-ne-lishe-promociyi-vitchiznyanogo-kino-

j-rozvitku-nacionalnoyi-kinoindustriyi-yevgen-nishchuk

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»