f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

РОМАН БАЛАЯН РОЗБИВ ТАРІЛКУ... НА ЩАСТЯ.

20.04.2019

Сьогодні, 20 квітня, перший знімальний день творчої групи фільму "МИ Є... МИ ПОРУЧ".

11 років (після картини "Райські птахи") не знімав фільми РОМАН БАЛАЯН. І от, нарешті! Сценарій самого БАЛАЯНА. Знімає стрічку один із найталановитіших українських кінооператорів молодшого покоління ЮРІЙ КОРОЛЬ ("Кіборги", "Шляхетні волоцюги", "Захар Беркут" та ін.). Художник - ВЛАД ОДУДЕНКО (учора отримав "Золоту дзигу" за фільм "Дике поле"; а ще - "Плем"я", "Брати. Остання сповідь", "Рівень чорного"...). Продюсер - ІВАННА ДЯДЮРА ("Кіборги").

У головній ролі - молодого хірурга Олексія, що потрапляє у надскладні життєві колізії, відомий усім актор і режисер АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ. Тарілка розбилась і це добрий знак...

НАТХНЕННЯ ТА УДАЧІ РОМАНОВІ БАЛАЯНУ І ВСІЙ ТВОРЧІЙ ГРУПІ! На фото: Тарілку розбито! Роман Балаян та Іванна Дядюра Р.Балаян. Осколок тарілки на згадку. Узагалі-то з цих шматочків належить зібрати на фінальній стадії роботи тарілку заново.

Художник В.Одуденко, Р.Балаян, І.Дядюра, оператор Ю.Король. Ахтем Сеітаблааєв

https://www.facebook.com/sergiy.trymb

Сергій ТРИМБАЧ

НСКУ, Українська кіноакадемія

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.