f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Історія зимового саду». Північноамериканська прем'єра українського фільму

20.03.2019

Прем’єра дебютної документальної стрічки Семена Мозгового «Історія зимового саду» відбудеться 6 квітня в конкурсній програмі New Docs міжнародного кінофестивалю документального кіна Full Frame Documentary Film Festival.

Фільм «Історія зимового саду» створений за підтримки Держкіна. Продюсерами стрічки є Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Олександр Чепіга.

Фестиваль документального кіна Full Frame заснований 1998 року в Даремі, Північна Кароліна. Цей щорічний міжнародний форум присвячений прем’єрам сучасного кіна від визнаних та молодих талановитих кіномитців, він є найбільшим професійним кіномайданчиком півдня Сполучених Штатів. Фестиваль акредитований «Ґільдією продюсерів Америки» (PGA) в номінаціях Award for Best Documentary та Academy Award for Best Documentary Short Subject.

Українська прем'єра стрічки пройде 23 березня та 24 березня в конкурсній програмі DOCU/Україна Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DOCUDAYS UA.

Держкіно

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.