f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Вулкан» мандрує до Франції, Швейцарії, Туреччини, Австрії, США та Арґентини

18.03.2019

Створена за підтримки Держкіно драма з елементами комедії режисера Романа Бондарчука «Вулкан» продовжує крокувати кінофестивалями. У наступні кілька тижнів стрічку покажуть у Франції, Швейцарії, Туреччині, Австрії, США та Арґентині.

В український прокат «Вулкан» виходить 4 квітня 2019 року.

Нижче пропонуємо ознайомитись з розкладом показів:
•    З 19 до 21 березня «Вулкан» візьме участь у конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю у Фрібурзі (Швейцарія).  
•    1, 4 та 7 квітня – в конкурсі фільмів країн Центральної та Східної Європи пам’яті Джорджа Ганда на Клівлендському міжнародному кінофестивалі (США).
•    З 4 до 20 квітня –  участь у Міжнародному кінофестивалі  Святого Поля в Міннеаполісі (США).
•    3-14 квітня фільм також завітає на найбільший кінофестиваль в Південній Америці  БАФІЧІ в Буенос Айресі (Арґентина).
•    6 квітня «Вулкан» покажуть в Парижі (Франція) на фестивалі Днів українського кіно.
•    6, 9, 10 квітня покази відбудуться на Міжнародному кінофестивалі в Стамбулі (Туреччина)
•    25-30 квітня – Міжнародний кінофестиваль «Crossing Europe» в Лінці (Австрія).

Одночасно з програмою міжнародних релізів команда проекту презентує новий трейлер. Головний герой фільму Лукас, якого зіграв Сергій Степанський, переживає захопливі пригоди, аби віднайти нового себе. Компанію йому складають персонажі Віктора Жданова та Христини Дейлик.

Нагадуємо, що в скарбничці «Вулкану» вже є сім престижних нагород, а режисер Роман Бондарчук 9-го березня отримав Шевченківську премію. Світова прем’єра стрічки відбулася 1 липня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах.

Виробництво фільму здійснила компанія «ТАТО ФІЛЬМ», яку очолює продюсер Олена Єршова. Компанія вже створила дев’ять повнометражних міжнародних проектів, які здобули більше 130 міжнародних призів і нагород. Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб'ютором фільму в Україні є компанія UFD.

Держкіно