f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Семінар «Лабораторія кіномонтажу в Україні»

15.03.2019

Лабораторія першого кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дараса та за участю міжнародних експертів відібрала до участі в семінарі First Cut Lab три повнометражні українські проекти, які перебувають у монтажно-тонувальному періоді.

Це такі фільми:

  • «Мої думки тихі» реж. Антоніо Лукіч
  • «Свято хризантем» реж. Семен Мозговий
  • «Толока» реж. Михайло Іллєнко

З 20 до 23 березня у Києві команди кожного фільму – режисер, продюсер та режисер монтажу – будуть працювати з міжнародними експертами та консультантами.

Семінар проведуть Метью Дарас (голова Лабораторії), Бенджамін Марге (консультант з монтажу), Джіона Назаро (арт-директор Тижня критики  Венеційського міжнародного кінофестивалю), Катя Адомейт (продюсер), Віржіні Девеза (міжнародний сейлз-аґент).

Мета семінару – забезпечити всебічну підтримку українським фільмам для їх завершення, що сприятиме розвитку художнього потенціалу українських стрічок і, водночас, збільшить їхній фестивальний та глядацький потенціал.

Захід в Україні організовується вперше, спільними зусиллями Асоціації  кіноіндустрії України та Лабораторії першого кіномонтажу First Cut Lab, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  • Кадр із фільму «Мої думки тихі»

Держкіно

 

19 вересня 2019 року. Червоний зал Будинку кіно. Художній фільм "БЛУКАЮЧА ЗЕМЛЯ" (Китай, 2019 рік) НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КІНЕМАТОГРАФІСТІВ УКРАЇНИ та CHINA FILM CO.,LTD,ЗА ПІДТРИМКИ ПОСОЛЬСТВА КНР В УКРАЇНІ

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ