f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Семінар «Лабораторія кіномонтажу в Україні»

15.03.2019

Лабораторія першого кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дараса та за участю міжнародних експертів відібрала до участі в семінарі First Cut Lab три повнометражні українські проекти, які перебувають у монтажно-тонувальному періоді.

Це такі фільми:

  • «Мої думки тихі» реж. Антоніо Лукіч
  • «Свято хризантем» реж. Семен Мозговий
  • «Толока» реж. Михайло Іллєнко

З 20 до 23 березня у Києві команди кожного фільму – режисер, продюсер та режисер монтажу – будуть працювати з міжнародними експертами та консультантами.

Семінар проведуть Метью Дарас (голова Лабораторії), Бенджамін Марге (консультант з монтажу), Джіона Назаро (арт-директор Тижня критики  Венеційського міжнародного кінофестивалю), Катя Адомейт (продюсер), Віржіні Девеза (міжнародний сейлз-аґент).

Мета семінару – забезпечити всебічну підтримку українським фільмам для їх завершення, що сприятиме розвитку художнього потенціалу українських стрічок і, водночас, збільшить їхній фестивальний та глядацький потенціал.

Захід в Україні організовується вперше, спільними зусиллями Асоціації  кіноіндустрії України та Лабораторії першого кіномонтажу First Cut Lab, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  • Кадр із фільму «Мої думки тихі»

Держкіно

 

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.