f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Семінар «Лабораторія кіномонтажу в Україні»

15.03.2019

Лабораторія першого кіномонтажу First Cut Lab під керівництвом Метью Дараса та за участю міжнародних експертів відібрала до участі в семінарі First Cut Lab три повнометражні українські проекти, які перебувають у монтажно-тонувальному періоді.

Це такі фільми:

  • «Мої думки тихі» реж. Антоніо Лукіч
  • «Свято хризантем» реж. Семен Мозговий
  • «Толока» реж. Михайло Іллєнко

З 20 до 23 березня у Києві команди кожного фільму – режисер, продюсер та режисер монтажу – будуть працювати з міжнародними експертами та консультантами.

Семінар проведуть Метью Дарас (голова Лабораторії), Бенджамін Марге (консультант з монтажу), Джіона Назаро (арт-директор Тижня критики  Венеційського міжнародного кінофестивалю), Катя Адомейт (продюсер), Віржіні Девеза (міжнародний сейлз-аґент).

Мета семінару – забезпечити всебічну підтримку українським фільмам для їх завершення, що сприятиме розвитку художнього потенціалу українських стрічок і, водночас, збільшить їхній фестивальний та глядацький потенціал.

Захід в Україні організовується вперше, спільними зусиллями Асоціації  кіноіндустрії України та Лабораторії першого кіномонтажу First Cut Lab, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  • Кадр із фільму «Мої думки тихі»

Держкіно

 

22 травня, середа, Малий зал Рада ветеранів НСКУ «Шлях до творчих вершин» Вітання ювілярів

21 травня, вівторок, Синій зал ВЕЧІР ПАМ’ЯТІ «ОЛЕКСАНДР АСКОЛЬДОВ. НЕВІДОМЕ…»

20 травня, понеділок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН