f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Про ІІІ Міжнародний кінофестиваль "БРУКІВКА" в Кам'янці-Подільському

23.02.2019

Міжнародний кінофестиваль «БРУКІВКА» вже втретє пройде в Кам'янці-Подільському з 11 по 15 вересня. З 4 липня 2018 року по 1 липня 2019 року відбувається прийом робіт на порталі FilmFreeWay у таких номінаціях: повний метр, короткий метр, короткий метр, який знято в Кам’янці-Подільському, документальний фільм, кращий постер, кращий трейлер, соціальна реклама про вибори в Україні, кращий грайндхауз горор фыльм.

Призовий фонд буде становити до 2000$ + 10000 гривень призового фонду на кращий фільм, який знято в Кам’янці-Подільському.

Прийом робіт за посиланням: https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest

У 2018 році впродовж 5 місяців прийому робіт на кінофестиваль «БРУКІВКА» було надіслано 3243 роботи із понад 120 країн світу. Більше 130 робіт – українського виробництва. Фільми приймалися у 4 номінаціях: художній професійний  фільм, художній аматорський фільм, анімаційний фільм та соціальна реклама. У фінал пройшло понад 80 фільмів та 22 соціальних ролика. Захід відвідало з 22 по 24 червня понад 1500 глядачів та понад 100 учасників. Серед спікерів та членів журі заходу були відомі українські режисери, актори, продюсери, мультиплікатори та блогери. Окрім показу конкурсних робіт глядачі мали змогу відвідати конкурс на кращий косплей, у якому змагалися фанати фільмів, серіалів, коміксів, книг, аніме із усієї України за спеціальні призи від організаторів «БРУКІВКИ. Переможці отримали понад 30000 гривень та призив від організаторів та журі.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.