f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Створено Асоціацію кінокомісій України

25.02.2019

21-го лютого у приміщенні Держкіноа відбулися установчі збори представників українських регіональних кінокомісій.

Участь у зборах взяли представники Буковинської, Волинської, Генічеської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Маріупольської, Тернопільської та Трускавецької кінокомісій.

Результатом зустрічі стало підписання установчих документів та обрання керівництва Асоціації.

Так, Головою Асоціації кінокомісій України одноголосно обрано Леоніда Бицюру, який очолює Тернопільську кінокомісію, а його першим заступником – Олега Карпина, очільника Трускавецької кінокомісії. Головою Наглядової ради став очільник Буковинської кінокомісії, Народний депутат України Владислав Севрюков.

 У світі налічується понад 1000 активних кінокомісій, зосереджених у більш ніж 100 країнах. Міжнародна асоціація Кінокомісій базується в Лос-Анджелесі. Активно діє також Європейська мережа кінокомісій EUFCN, членом якої торік стала Львівська кінокомісія.

Держкіно

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.