f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Початок нового кіносезону в кіноклубах Docudays UA

21.02.2019

Цього тижня вийшла вже п’ята колекція фільмів для мережі кіноклубів Docudays UA.
Щорік програмний відділ фестивалю формує кінодобірку для того, щоб розповісти про права людини мовою візуального мистецтва. До стрічок колекції видаються cценарії показів та тематичних дискусій, розроблені експертками та експертами правозахисту й громадського сектору. Фільми відправляються в DOCU/КЛУБи як мегаполісів, так і найвіддаленіших куточків країни для того, щоб розпочати розмову: «Як це – мати право бути людиною».
У цьогорічній добірці вісімнадцять стрічок. Майже половина з них знята жінками-режисерками, багато українських проектів, відзначених на Docudays UA минулих років, а також фільмів, що отримали нагороди міжнародних фестивалів, серед них: Sheffield Doc/Fest, Watch Docs та Artdocfest.
Добірка фільмів та сценаріїв для показів і дискусій розподіляється на дві частини: «Жовта колекція»
для DOCU/КЛУБів при школах, вищих навчальних закладах, бібліотеках, громадських організаціях; «Зелена колекція» для кіноклубів, створених у колоніях і СІЗО та при навчальних закладах, які готують персонал для колоній.
Детальніше про фільми нової колекції – за посиланням.
Нагадаємо, створити кіноклуб Docudays UA можна при установі, навчальному закладі, галереї, хабі чи на базі громадської організації, надіславши заявку на сайті проекту.
Офіційна інформація.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.