f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно презентували трейлер нового українського молодіжного фільму «Сквот32»

14.02.2019

Святкуємо День Святого Валентина разом із героями стрічки Олександра Лідаговського «Сквот32». Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Офіційний трейлер: 

 


Кінокомпанія «Гарнет Інтернешнл Медіа Групп» датою прем’єри трейлера не випадково обрала 14 лютого, День Святого Валентина, адже без пристрасного кохання із неабиякими перешкодами у фільмі не обійшлося.

Новий український молодіжний фільм «Сквот32» – це історія сучасної української молоді, яка  шукає себе та своє місце у божевільному ритмі сучасного мегаполісу.

Сквотом називають покинуте приміщення або будинок, заселений, зазвичай, без згоди власника. Його мешканці є «сквотерами». На відміну від України, де сквоти не так поширені, в Європі їх існує кількасот.

У стрічці Олександра Лідаговського дівчина-фотограф Ліза раптово потрапляє у старий київський будинок-сквот, щоб назавжди змінити своє життя. Реп, графіті малюнки, брейкінг, діджеїнг – ви побачите Сквот, наскрізь просякнутий елементами хіп-хоп культури, яка виключає будь-які рамки та обмеження і дає повну свободу самовираження.

Зустрічайте фільм «Сквот32» у прокаті в усіх кінотеатрах України з 11 квітня! 

Головні ролі виконують Анна Адамович та Олександр (DRUD) Богачук.

У ролях: Ігор Левенець, Римаїда Онадська, Сергій Лузановський, Іван Бліндар, Самбо Сандра, Владислав Партика, В'ячеслав Семенченко, Денис Михальченко, Роман Чухманенко, Яна Ісаєнко, Альона Пономаренко, Катерина Бахірка, Валерія Крук, Дмитро Верховецький, Олександр Боднар та інші.

Режисер: Саша Лідаговський

Оператор: Вова Іванов

Продюсер: Андрій Єрмак

Виробництво: Garnet International Media Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно

Нагороди: 2017. Переможець пітчингу Boat Meeting в рамках фестивалю «Молодість. Пролог» 22.10.2017

Усі новини про «Сквот32» у Instagram  та Facebook

Інформацію надано Держкіно України