f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Третя Національна кінопремія «Золота Дзиґа». Завершено приймання заявок

31.01.2019

На участь у конкурсі кінопремії «Золота Дзиґа» надійшло 97 повнометражних та короткометражних фільмів. 

21 січня завершено приймання заявок на участь у конкурсі Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. На участь у Третій кінопремії було подано 97 повнометражних та короткометражних стрічок. Серед них 27 повнометражних ігрових, 37 короткометражних ігрових, 18 документальних та 15 анімаційних фільмів.

“Щороку число українських фільмів збільшується, що вже є ознакою живого кінопроцесу. Як показує кінотеатральна практика 2018-го, найпопулярнішими стають комедійні стрічки – від «Скаженого весілля» до «Я, ти, він, вона», котрий перевершив касовий рекорд серед національних картин вже 2019-го. Сподіватимемося на продовження тенденції – щодо збільшення кількості стрічок, їхнього жанрового, стилістичного й мистецького різноманіття”, – зазначає Голова Правління Української кіноакадемії Володимир Войтенко.

Наразі триває селекція фільмів на відповідність вимогам регламенту Третьої Національної кінопремії. З 4 лютого члени Кіноакадемії розпочнуть голосування за фільми-претенденти на “Золоту Дзиґу”. Номінантів на Третю Національну кінопремію буде оголошено у березні.

Нагадуємо, що цього року статуетка “Золота Дзиґа” вручатиметься у 20 номінаціях.  До вже звичних номінацій додалися дві нові: за Найкращу пісню та Найкращий монтаж. Церемонія вручення Третьої Національної кінопремії “Золота Дзиґа” відбудеться 19 квітня в КВЦ “Парковому”.

Українська кіноакадемія

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.