f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Україна у фокусі When East Meets West-2019

15.01.2019

Копродукційний форум When East Meets West (WEMW ) щорічно проводиться у рамках Міжнародного кінофестивалю у Трієсті (Італія) і збирає більше 450 кінопрофесіоналів з більш ніж 35 країн Центральної та Східної Європи, країн Бенілюксу, Північної і Латинської Америки.

Україна стала однією з «країн у фокусі» цьогорічного форуму, який пройде з 20 по 22 січня.

До участі у форумі відібрано український кінопроект «Кого ти більше любиш?», що для Тоні Ноябрьової стане другим повнометражним ігровим фільмом. Стрічку продюсують Наталія Лібет та Віталій Шереметьєв (компанія «Ессе Продакшн Хауз»). Зйомки фільму заплановані на літо та осінь 2020-го року, а прем’єра – на 2021-ий рік. Всього до участі в 9-му форумі WEMW відібрано 22 проекти з 14 країн.

Крім того, Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Державного агентства України з питань кіно забезпечили участь у форумі 10-ом українським кінопрофесіоналам. Українська делегація матиме доступ до всіх програм та зустрічей фестивалю. Програма форуму включатиме пітчинг проектів, особисті зустрічі, панелі, тематичні дослідження, роботу у сфері документальних фільмів та семінари для проектів на стадії монтажу. Окрема увага буде присвячена особливостям співпраці з Україною.

WEMW організовує аудіовізуальний фонд Фріулі-Венеція-Джулія у співпраці з Eurimages, за підтримки Креативної Європи та Міністерства культури Італії.

Держкіно

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.