f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО – 3» шукає нові ідеї

04.01.2019

Триває щорічний конкурс сценаріїв "СВОЄ КІНО – 3". Переможці отримають авторську винагороду у розмірі 10 000 гривень, а головне – можливість екранізації свого сценарію.

Традиційно Проект «Дивись українське» шукає сценарії до короткометражних, мотивувальних фільмів, де головним героєм є ініціативна й відповідальна людина, яка своїми діями робить зміни, наближає краще майбутнє, надихає інших.

Взяти участь у конкурсі можуть всі охочі, незалежно від фаху та досвіду. Важливий критерій – цікава життєствердна кінематографічна ідея та відповідність Регламенту конкурсу.

Історія, подана у сценарії, має бути зрозумілою та цікавою для широкої глядацької авдиторії, драматургійно завершеною, життєствердною, повинна мотивувати до дії й надихати.

Увага, головний критерій!

На конкурс приймаються сценарії до короткометражних ігрових фільмів тривалістю близько трьох хвилин.  Такі вимоги  обумовлені форматом Проекту «Дивись українське!», оскільки екранізовані фільми за результатами конкурсів «СВОЄ КІНО», заплановані до демонстрації у блоці трейлерів перед основним фільмом сеансу.

Теми конкурсу:

№ 1 «Майбутнє творять люди»
№ 2 «Моє місто»

Дедлайн подачі конкурсних робіт – 25 лютого 2019 року (включно).

Умови участі та детальна інформація про конкурс на сайті www.kinoua.org

Інформаційна довідка про Проект «Дивись українське!»

Конкурс «СВОЄ КІНО» був ініційований та реалізований 2016 року в рамках комплексного Проекту «Дивись українське!». За два роки поспіль успішно проведено всеукраїнські конкурси сценаріїв «СВОЄ КІНО» та «СВОЄ КІНО – 2». Конкурс мав велику зацікавленість серед авторів (близько 500 поданих робіт щорічно). Проект «Дивись українське!» активно підтримується експертами кінематографічної галузі та державними установами.

У грудні 2017 року в кінотеатрах розпочався перший етап демонстрації готових фільмів добірки Проекту у форматі 3-хвилинної редакції перед основним фільмовим сеансом. Завдяки активній співпраці з кінотеатральними мережами, перші 10 фільмів Проекту переглянуло близько 1 000 000 глядачів. На разі триває другий етап демонстрації фільмів добірки в українських кінотеатрах. Окрім того, Проектом реалізується окрема програма фестивальної дистриб’юції.  Станом на січень 2019 року фільми Проекту вже отримали 17 фестивальних нагород та відзнак.

Ініціаторами та розробниками Проекту є компанія «ВАВІЛОН» та Асоціація «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!».

Проект реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.