f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Компанія «ІнсайтМедіа» продюсерський центр представила Держкіно завершену виробництвом драму Зази Урушадзе «Антон». Кінопроект спільного українсько-грузинського фільму «Антон» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав держ

19.12.2018

Новий фільм від студії «Квартал 95» створений за підтримки Держкіно.

Першими кінострічку побачили представники ЗМІ. Після прес-показу відбулася прес-конференція, у якій взяли участь режисери, виконавці головних ролей та Голова Держкіно Пилип Іллєнко. У прокаті  фільм з’явиться вже  27 грудня!

 «Я дуже радий, що сьогодні такий інтенсивний вечір українського кіно, адже в цей день відбуваються прем’єри двох українських фільмів. Держкіно вперше надало фінансову підтримку кінопроекту студії «Квартал 95», і я вважаю, що ця стрічка є успішним початком нашої співпраці», – зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

 «Ще 10 років тому, коли ми почали робити перший ромком для нашої країни, ми вже тоді рівнялись на голлівудські фільми, тому що у цьому жанрі, як не крути, але Америка – номер один», – сказав режисер, продюсер і виконавець головної ролі Володимир Зеленський. Його підтримав і Девід Додсон, який також є режисером нового фільму: «Для мене велика честь бути частиною цього проекту. Мене часто запитують, у чому різниця між виробництвом фільмів в Києві і Лос-Анджелесі. Різниця тільки в знімальних групах: вони можуть бути як в Америці, так і в Україні – погані і хороші. Так ось, група, з якою я працював тут, продемонструвала дуже високий рівень, а роботу команди можна сміливо порівняти з голлівудськими проектами».

Співачка Надя Дорофєєва, яка зіграла у фільмі одну з яскравих ролей, також зробила зізнання на прес-конференції: «У минулому році на Новий рік я загадала бажання – знятися у великому кіно, і ось, бачите, воно здійснилося. Але я навіть не могла уявити, що це бажання виконають люди, які знімають найкраще кіно в нашій країні».

Виконавиця головної жіночої ролі, телеведуча Настя Коротка  давно мріяла зіграти в кіно, і саме головну роль. А ось Євген Кошовий на питання про майбутні плани в кіно несподівано розповів, що мріє вже не про комедійний жанр. «Я б хотів зіграти кілера в екшені, який зніме Володимир Зеленський. Щоб мене вбили на екрані, а всі жінки плакали », – сказав Євген.

Після офіційної частини актори пройшлися червоною доріжкою, де їх вже чекали понад півтори тисячі глядачів.

Романтична комедія «Я, Ти, Він, Вона» у широкий кінотеатральний прокат виходить на новорічні свята – з 27 грудня!

Інформацію надано Держкіно України.
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.