f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Людина з табуретом» вийде в прокат 21 лютого 2019 року

30.11.2018

Допрем'єрний показ відбудеться 20 лютого 2019 року в кінотеатрі «Жовтень».

Про це повідомила продюсерка Катерина Мізіна на прес-конференції, присвяченій завершенню постпродакшну стрічки. 

Прокатом займатиметься сама продюсерка, без залучення дистриб'юторської компанії. 

«Людина з табуретом» розповість про подорож до Тихого океану, що тривала рік. Серед 20 учасників ініціатор експедиції - український режисер Леонід Кантер із дружиною Діаною та донькою Магдаленою. 

Нагадаємо, що у 2004 році Леонід Кантер, який пішов із життя 4 червня цього року, вигадав квест «З табуретом до океану», суть якого полягала у тому, щоб віднести чотири табурети з київської кухні на береги чотирьох океанів - без грошей, але з камерами в руках, з піснями й виставами про любов та Україну. Перша така мандрівка відбулась у 2005 році до Атлантичного океану. Остання - в 2010 році до Тихого океану. 

Стрічка розоповість не лише про індіанців на карибських островах, бандитських латиноамериканських мегаполісів, вуличні вистави на майданах і палубах кораблів, перипетії між мандрівниками, пейзажі Амазонки та Патаґонії, але й про самого Леоніда Кантера - його «країну мрій», боротьбу за Україну, життя та смерть. У фільмі буде використано прощальне відео Леоніда Кантера, яке він зняв перед смертю. 

Над фільмом працює українська студія Ridni animation. Режисер – Ярослав Попов, продюсерка – Катерина Мізіна, музика – OY Sound System, Balaklava Blues, Freel та Едуард Приступа, звук – KWA Sound Production, Сергій Авдєєв.

Як писав «Детектор медіа», «Людина з табуретом» Леоніда Кантера зібрала понад 270 тис. грн краудфандингом. Виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд

Наразі постпродакшн стрічки завершено. Загальний бюджет постпродакшну «Людини з табуретом» складає 821,7 тис. грн.

 

Будинок кіно НСКУ. Оренда Червоного залу. Червоний зал - 670 місць генеральний менеджер Олена Лебедь 067 329 08 05

ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ ПЕРЕЛІК ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ БУДИНКУ КІНО НСКУ

10 грудня, вівторок, Червоний зал ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ Посольство Аргентини в Україні представляє Художній фільм «ПІДПІЛЬНЕ ДИТИНСТВО»