f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Прем'єру фільму "КРУТИ 1918" перенесено на 7 лютого 2019 року

30.10.2018

Творці історичного екшену «КРУТИ 1918» оголосили про зміну дати прем’єри. 
Фільм вийде у широкий прокат 7 лютого 2019 року.

«Спочатку ми планували презентувати фільм на День Збройних Сил України, 6 грудня. Це – важливе свято для нашої країни. Проте є не менш важлива дата – роковини бою під Крутами, – яка припадає на кінець січня і саме якій присвячене наше кіно, – говорить продюсер «КРУТИ 1918» Андрій Корнієнко. – Тож ми вирішили, що правильніше за все буде приурочити вихід фільму до днів вшанування пам’яті тих, хто сто років тому захищав нашу країну».

На сторінці фільму у Facebook (https://www.facebook.com/kruty1918film/videos/2197767497177678/) розміщено ролик з цього приводу. Актори, що грають крутян – студентів і гімназистів та військових армії УНР, – називають імена своїх героїв та запрошують на прем’єру.

В день роковин бою під Крутами, 29 січня, відбудеться допрем’єрний показ фільму у Києві, а вже наступного тижня, з 7 лютого, фільм вийде у широкий прокат. 

ПРО ФІЛЬМ

КРУТИ 1918

Історичний екшн «КРУТИ 1918» знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти чотиритисячного, добре озброєного війська.

Режисер: Олексій Шапарєв

У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Максим Донець, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Роман Ясіновський, Богдан Юсипчук

Композитор: Марко Моріні

Саундтрек: Христина Соловій

Виробництво: Good Morning Film за фінансової підтримки Держкіно України

Дистриб’ютор: B&H Film Distribution Company

Прем’єра: 7 лютого 2019


Інформацію надано Держкіно України

19 січня, неділя, Червоний зал. КРАЩІ ФІЛЬМИ СВІТОВОГО КІНОПРОКАТУ

17 грудня, вівторок, Синій зал НАШ ІЛЮЗІОН. Художні фільми «НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ БЕЗ ЗМІН» та «З НОВИМ РОКОМ!»

18 грудня, середа, Синій зал 25-й річниці Спітакської трагедії присвячується Документальний фільм «РОЗДІЛЮ ТВІЙ БІЛЬ»