f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Укладено контракт на виробництво документального фільму «Історія Зимового саду»

23.10.2018

23-го жовтня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «МЕЙНСТРІМ ПІКЧЕРС» контракт про надання державної фінансової підтримки документальному фільму «Історія Зимового саду».

Проект цієї картини став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію стрічки є Семен Мозговий, для якого цей фільм став дебютом в повнометражному кіно. Продюсують картину Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Олександр Чепіга.

Сума державної фінансової підтримки цього фільму становить 385 тис. 500 грн.  при загальній вартості виробництва 1 млн 995 тис. 511 грн.

Історія фільму базується на долі павільйону квітникарства колишнього ВДНГ та її старої працівниці Валентини Вороніної. Жінка підтримує цей простір, вкладаючи туди своє власне життя, коли раптом до неї неочікувано приходять зміни – після сорока п’яти років роботи її просять піти на пенсію. Та Вороніна не погоджується з цим, бо вважає, що всі рослини без неї загинуть. Одночасно з цим група загадкових радіоестезистів знаходить біля входу в павільйон канал потужної позитивної енергії.

Держкіно фінансує монтажно-тонувальний період виробництва стрічки. Світова прем’єра «Історії Зимового саду» відбудеться вже зовсім скоро – у рамках престижних міжнародних кінофестивалів документального кіно: у Лейпцизі та Їглаві.

Інформацію надано Державним агентством України з питань кіно.