f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

UKE - головний документальний проект прийдешнього року

18.10.2018

Режисер документального сиквелу «Американська мрія» готує до виходу новий фільм під робочою назвою “UKE”.

Цього разу героями картини Володимира Мули стали хокеїсти, що здобували світову славу: дворазовий володар Кубку Стенлі у складі «Philadelphia Flyers» Орест Кіндрачук, дворазовий володар Кубку Стенлі у складі «Boston Bruins» Джонні Буцик, триразовий володар Кубку Стенлі у складі «New Jersey Devils» Кен Данейко, переможець Кубку Стенлі у складі «Pittsburgh Penguins» Джефф Чичрун, володар кубку Стенлі у складі «Chicago Black Hawks» Ерик Нестеренко, переможець Кубку Стенлі у складі «New Jersey Devils» Брюс Драйвер, триразовий володар Кубку Стенлі у складі «Edmonton Oilers» Майк Крушельницький та найкращий хокеїст всіх часів Вейн Ґрецкі.

 

«Це безпрецедентний для України документальний фільм. Володарі Кубку Стенлі із українськими коренями вперше з’являться на вітчизняних екранах і повідають свої історії становлення та визнання – зазначає режисер картини Володимир Мула. – У той же час, це не буде чисто спортивна історія. Стрічка наповнена неочікуваними викриттями, історичними знахідками та безцінними артефактами, які розіб’ють вщент утрамбовані роками стереотипи».

Зйомки документальної стрічки відбуваються у трьох країнах – США, Канаді та Україні.  Сценаристом картини виступає відомий телеведучий та документаліст Микола Васильков, а також дослідник Євген Количев.

«Фільм розкриває зв'язок між подіями початку 20-го століття, боротьбою за незалежність від більшовицької Росії, хвилями української еміграції та сучасними зірковими постатями у північно-американському хокеї» – зазначає сценарист картини Микола Васильков.

Прем’єра стрічки запланована на другу половину 2019 року.

Довідка:

Компанія: TeleProstir Studio

Фільм: UKE

Жанр: документальний фільм

Аудиторія: 12+

Тривалість: 90 хв

 

Сценарій: Микола Васильков та Євген Количев

Режисер та продюсер: Володимир Мула

Оператор-постановник: Олександр Терновий та Дмитро Шиповський

Режисер монтажу: Андрій Луннік

Координатор: Мирон Биц

Герої: Орест Кіндрачук, Джонні Буцик, Кен Данейко, Джефф Чичрун, Ерик Нестеренко, Брюс Драйвер, Майк Крушельницький, Вейн Ґрецкі.

Володимир Мула - український кінорежисер, продюсер, журналіст. Працював на провідних українських телеканалах, зокрема "1+1", ICTV, BBC Ukrainian. Висвітлював події міжнародного рівня – Олімпійські Ігри, Євробачення, Чемпіонати Світу та Європи з футболу.

У 2015 році зняв документальний фільм-подорож "Американська мрія", а наступного року - продовження нашумілої стрічки про життя емігрантів за океаном.


Офіційна інформація.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.