f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм «Гірська жінка: на війні» отримав топ-нагороду у Гамбурзі

12.10.2018

Створений за підтримки Держкіно фільм «Гірська жінка: на війні» режисера Бенедикта Ерлінґссона став лауреатом цьогорічного Гамбурзького кінофестивалю Filmfest Hamburg.

Фільм, який і відкривав кінофестиваль, нагородили премією Art Cinema Award, що була заснована Міжнародною конфедерацією кінематографічного мистецтва (International Confederation of Art House Cinemas). Цьогоріч на неї було висунуто 17 фільмів, у яких є німецький дистрибутор. Широка мережа конфедерації підтримуватиме подальшу дистрибуцію фільму-переможця по всій Європі та нагородила стрічку п'ятьма тисячами євро для підтримки PR-заходів німецького дистрибутора.

У минулі роки цю нагороду отримали:
2017 «Наїзник» — американський драматичний фільм, знятий режисеркою Хлоєю Чжао;
2016 «Це всього лише кінець світу» — канадсько-французький драматичний фільм, знятий Ксав'є Доланом за однойменною п'єсою Жана-Люка Лагарса;
«Мустанг» — фільм турецької режисерки Деніз Ґамзе Ерґювен.

Інформацію надано Держкіно України.
Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.