f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вийшов в прокат фільм Сергія Лозниці "День Перемоги"

12.10.2018

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ. Українська премєра документального фільму Сергія Лозниці

11 жовтня 2018 року Довженко-Центр випускає в обмежений прокат документальну стрічку Сергія Лозниці «День Перемоги»(2018).

Фільм, прем’єра якого відбулась в рамках офіційної програми цьогорічного Берлінале, є стриманим спостереженням режисера за святкуванням російськими емігрантами Дня Перемоги 9 травня 2017 року в Берліні.

З 11 жовтня покази стартують у столичних кінотеатрах «Культурний центр «Київ» та «Жовтень». З 1 листопада до прокату долучається всеукраїнська мережа кінотеатрів «Планета кіно».

Трейлер: 
Крім того, 15-16 жовтня в Довженко-Центрі пройде традиційна кінолекційна освітня програма «Культурфільм. Театр воєнних дій», присвячена творчості Сергія Лозниці, цьогорічного номінанта від України на Оскар, а саме — його документальним і художнім фільмам на тему війни та її наслідків.

Протягом двох днів відбудуться авторські майстер-класи Сергія Лозниці на основі аналізу його фільмів: документальної стрічки «Аустерліц» про музей, створений на території колишнього концтабору, і його сучасних відвідувачів, та художньої картини «В тумані» про боротьбу білоруських партизан у часи Другої світової війни. 

Зареєструватися на майстер-клас можна за посиланням: https://goo.gl/forms/LwUDadBF6J7hLsex1
Інформацію надано Держкіно України.