f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Віктор Сорока: «Карантин допомагає більше і тісніше взаємодіяти з глядачами»

15.10.2020

Віктор Сорока, випусковий редактор "Факти" ICTV

«Що у вечірніх новинах? Як співається в старій пісні, смерть – на автодорогах, смерть – на авіатрасах. Горить світ. Горять країни. Що за кадром вечірніх новин? Все як завжди. Дрібні інтриги і дріб’язкові образи. Великі проблеми і великі почуття. Життя триває. Шоу триває. Ви думали – це страшно? Ні. Це звичайна професія сильних чоловіків і красивих жінок. Просто – робота. Просто – доля. Просто – професіонали грають у смерть і небезпеку». Так описує роботу телевізійних журналістів відомий письменник, автор, що створив бестселери так званих виробничих романів, Артур Гейлі у книзі «Вечірні новини».

Про наповнення випусків новин, красивих жінок і сильних чоловіків українського медіа-простору «Часу Таврійського» розповів випусковий редактор інформаційно-аналітичної програми «Факти» телеканалу ICTV Віктор Сорока. Щоправда, скандали, інтриги залишилися за кадром. Цьогоріч програмі виповнилося 20 років. І це лише перша двадцятка у Віктора в його особистому телевізійному марафоні, який почався у 1999 році: парламентський кореспондент «Фабрики новин», заступник головного редактора інформаційної служби і водночас випусковий редактор новин, шеф-редактор «Фактів». Бо це просто – робота. Просто – доля.

Далі:

https://timetavrijskogo.blogspot.com/2020/10/blog-post_21.html?fbclid=IwAR3lCm4AJeEKlfN7Kh_4DROgK6ePC8gJl1ZbJit2hM4Q7jkS4JAzKuo0jc0