f y
Національна спілка кінематографістів України

Інтерв’ю

Режисерка Соболєва: Іноземні імпресаріо прямо говорять:У Києві відсутні гідні кінофестивальні майданчики

12.10.2020

Зал "Кінопанорама" в Києві можна відродити як культурний центр і зробити театрально-концертною сценою, яка приверне провідних музикантів світу в Україну.

Про це в коментарі виданню "ГОРДОН" заявила режисерка, ексдиректорка київського кінотеатру "Кінопанорама" і президентка громадської організації "Кінопанорама. Перезавантаження" Наталя Соболєва.

"У Києві проблеми в основному з фестивальними кінотеатрами. Можливо, тому що вони всі розташовані в центрі столиці. У всіх майданчиків різні проблеми. Кінозал "Україна" викупив бізнесмен Ігор Воронов і миттєво закрив. До речі, того самого дня, що і "Кінопанораму" закрив бізнесмен Мохаммад Захур, – це сталося 30 вересня 2018 року. Напевно, збіг. Ця дика ситуація з "Україною", з якою пов'язана історія країни й видатних людей – В'ячеслава Чорновола, Сергія Параджанова, Василя Стуса, Івана Дзюби. "Жовтень" відстояли, а з "Києвом" досі все примарно і незрозуміло", – повідомила Соболєва.

Далі:

Більше читайте тут:

https://gordonua.com/ukr/news/culture/rezhiser-soboljeva-inozemni-impresario-prjamo-govorjat-shcho-bagato-zirok-ne-prijizhdzhajut-v-ukrajinu-cherez-vidsutnist-gidnih-majdanchikiv-1520961.html